KONST / Litografier / Serigrafi 13395772
nr 1339 5772
Serigrafi
Alexander Thieme, "Blue Lemon. Signerad, numrerad 43/299. Motivet: 56x64 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:11:28
28/7 09:48:39
200 kr
31/7 15:42:31